سرور چیست

یک کامپیوتر همیشه روشن و متصل به اینترنت میباشد که از سخت افزار های فوق پیشرفته برخوردار است. هر سرور میتواند چندین وبسایت را به صورت همزمان به نمایش در بیاورد تا هر کسی در هر جای دنیا بتواند از وبسایت ها بازدید کنند.

هارد اس اس دی

هارد

هارد استفاده شده در سرور های ما از نوع حافظه های پر سرعت SSD میباشد که سرعت بارگذاری بسیار بالایی دارد. این هارد ها به دلیل نداشتن قطعه متحرک زمان تاخیر بسیار کمتری نسبت به هارد های معمولی (ُHDD) دارند. سرعت ذخیره سازی و خواندن اطلاعات برروی هارد  SSDبه مراتب بالاتر از هارد هایHDD  است

هاست ایران

از نکات حائز اهمیت سرور های ایرانی میتوان به سرعت بالای این سرور ها اشاره کرد وبسایت هایی که در سرور های ایران میزبانی میشود. به نسبت از وبسایت هایی که در خارج از کشور میزبانی میشود سرعت بالاتری دارند. به این دلیل که بیشتر مخاطبین وبسایت ها از داخل کشور میباشند. از دیگر خصوصیت های سرور های ایران نیز میتوان به عدم تحریم سرور، امنیت سرور، دسترسی فیزیکی به سرور اشاره کرد.

سرور ایران
امنیت سرور

امنیت سرور

یکی از مهمترین فاکتور های اصلی در انتخاب سرور خوب، بحث امنیت سرور مطرح میباشد. وجود متخصصان امنیتی ویژه برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن و امن را برای انجام تجارت الکترونیک و ارائه خدمات اینترنتی شما فراهم می‌آورد. سرور های ما علاوه بر امنیت فیزیکی، از بروزترین دیواره های آتش سخت افزاری (Firewall) و آخرین متد های امنیتی جهان بهره میبرد.

تعرفه هاست

با کلیک بر روی نمایش تعرفه ها شما میتوانید جزئیات سرویس های میزبانی گروه طراحی میرانشاهی را به صورت کامل و تخصصی مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید سرویس مدنظر خود نمایید. سرور های گرو ه طراحی میرانشاهی همگی در دیتاسنتر برج میلاد و در کنار بزرگترین وبسایت های ایران نگهداری میشود. پس با خیال راحت خرید نمایید. 🙂

نمایش تعرفه ها

با ما به وسیله ایمیل در ارتباط باشید

اگر سوالی دارید در خدمت شما هستیم

Info@Miranshahi.ir

تماس: 0849 131 0912
info@Miranshahi.ir